Diamond-Cut Chain Bracelet 4.25mm Semi-Solid 14K Two-Tone Gold 8.25" | Jared

Have a question about Diamond-Cut Chain Bracelet 4.25mm Semi-Solid 14K Two-Tone Gold 8.25"?
Need help with this Diamond-Cut Chain Bracelet 4.25mm Semi-Solid 14K Two-Tone Gold 8.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Rhodium |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium Color | White |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 8.25 |
| Bracelet Clasp Type | Lobster |
| Bracelet Chain Type | Link |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 8.25 in |
| Height | 4.25 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Link |