Polished Bangle Bracelet 14K Yellow Gold 8mm | Jared

Have a question about Polished Bangle Bracelet 14K Yellow Gold 8mm?
Need help with this Polished Bangle Bracelet 14K Yellow Gold 8mm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Clasp Type | Fancy |
| Bracelet Width | 64.85 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 64.85 mm |
| Height | 55 mm |
| Clasp Type | Fancy |