Previously Owned LUSSO by Italia D'Oro Men's Natural Onyx Signet Ring 14K Yellow Gold | Jared

Have a question about Previously Owned LUSSO by Italia D'Oro Men's Natural Onyx Signet Ring 14K Yellow Gold?
Need help with this Previously Owned LUSSO by Italia D'Oro Men's Natural Onyx Signet Ring 14K Yellow Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Onyx |
| Stone Color | Black |
| Stone Shape | Princess-Cut |
| Stone Size | 5 |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Glue |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Fashion |
| Standard Ring Size | 10.0 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 6 mm |