Polished Bangle Bracelet Hollow 10K Yellow Gold 5mm | Jared

Have a question about Polished Bangle Bracelet Hollow 10K Yellow Gold 5mm?
Need help with this Polished Bangle Bracelet Hollow 10K Yellow Gold 5mm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Clasp Type | Box |
| Bracelet Width | 5 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5 mm |
| Height | 5 mm |
| Clasp Type | Box |