Men's Natural Sodalite Arrowhead Necklace Sterling Silver 24" | Jared

Have a question about Men's Natural Sodalite Arrowhead Necklace Sterling Silver 24"?
Need help with this Men's Natural Sodalite Arrowhead Necklace Sterling Silver 24"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Sodalite |
| Stone Color | Blue |
| Stone Shape | Other |
| Stone Size | 22.50 X 17.50 |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Flush |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Rhodium |
| Rhodium Color | White |
| Metal 2 Finish | Antique |
| Metal 2 Rhodium Color | Black |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 24 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Box |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Width | 21.5 mm |
| Height | 45 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Box |