Men's Mariner Chain Bracelet 7.5mm Antique Finish Stainless Steel 8.25" | Jared

Have a question about Men's Mariner Chain Bracelet 7.5mm Antique Finish Stainless Steel 8.25"?
Need help with this Men's Mariner Chain Bracelet 7.5mm Antique Finish Stainless Steel 8.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Black |
| Metal Finish | Antique |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Length | 8.25 |
| Bracelet Clasp Type | Lobster |
| Bracelet Chain Type | Mariner |
| Bracelet Width | 7.5 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 8.25 in |
| Width | 7.5 mm |
| Height | 8.25 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Mariner |