Men's Honeycomb Link Bracelet Yellow Gold-Plated Stainless Steel 8" | Jared

Have a question about Men's Honeycomb Link Bracelet Yellow Gold-Plated Stainless Steel 8"?
Need help with this Men's Honeycomb Link Bracelet Yellow Gold-Plated Stainless Steel 8"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Gold-Tone |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Metal 2 Type | Stainless Steel |
| Plating Color | Yellow |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 8 |
| Bracelet Clasp Type | Snap-Lock |
| Bracelet Chain Type | Fancy |
| Bracelet Width | 13.5 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 8 in |
| Width | 13.5 mm |
| Height | 18 mm |
| Clasp Type | Snap-Lock |
| Chain Type | Fancy |