High-Polish Double Curb Chain Necklace 24K Yellow Gold 20" 4.4mm | Jared

Have a question about High-Polish Double Curb Chain Necklace 24K Yellow Gold 20" 4.4mm?
Need help with this High-Polish Double Curb Chain Necklace 24K Yellow Gold 20" 4.4mm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 24K |
| Rhodium Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 20 |
| Necklace Clasp Type | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 20 in |
| Height | 4.4 mm |
| Clasp Type | Fancy |
| Chain Type | Link |