Flamingo Necklace Pink/White/Black Crystals Sterling Silver 18" | Jared

Have a question about Flamingo Necklace Pink/White/Black Crystals Sterling Silver 18"?
Need help with this Flamingo Necklace Pink/White/Black Crystals Sterling Silver 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Crystal |
| Stone Color | Pink |
| Stone 2 Type | Crystal |
| Stone 2 Color | Black |
| Stone 3 Type | Crystal |
| Stone 3 Color | White |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Box |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 15.27 mm |
| Height | 24 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Box |