Cuban Curb Chain Bracelet 8mm Semi-Solid 14K Yellow Gold 8.25" | Jared

Have a question about Cuban Curb Chain Bracelet 8mm Semi-Solid 14K Yellow Gold 8.25"?
Need help with this Cuban Curb Chain Bracelet 8mm Semi-Solid 14K Yellow Gold 8.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 14K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Length | 8.25 |
| Bracelet Clasp Type | Box |
| Bracelet Chain Type | Cuban |
| Bracelet Width | 8 |
| Chain Solidity | Semi-Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 080 Gauge |
| Length | 8.25 in |
| Width | 8 mm |
| Height | 8 mm |
| Clasp Type | Box |
| Chain Type | Cuban |