"Love" Bar Necklace 10K Rose Gold 18" | Jared

Have a question about "Love" Bar Necklace 10K Rose Gold 18"?
Need help with this "Love" Bar Necklace 10K Rose Gold 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Rose |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 32.25 mm |
| Height | 5.25 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Cable |