Hoop Earring Jackets 14K Yellow Gold (Jacket Only) | Jared
Select Your Metal: 14K Yellow Gold - Out of Stock

Have a question about Hoop Earring Jackets 14K Yellow Gold (Jacket Only)?
Need help with this Hoop Earring Jackets 14K Yellow Gold (Jacket Only)?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Earring Jackets |
| Earring Back Type | Screwback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2.14 mm |
| Height | 15.14 mm |