Foxtail Chain Necklace 6mm Stainless Steel 26" | Jared

Have a question about Foxtail Chain Necklace 6mm Stainless Steel 26"?
Need help with this Foxtail Chain Necklace 6mm Stainless Steel 26"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 26 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Foxtail |
| Chain Width | 6 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 26 in |
| Width | 6 mm |
| Height | 26 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Foxtail |