1933 by Esquire Men's Carbon Fiber Pendant Necklace Sterling Silver 22" | Jared

Have a question about 1933 by Esquire Men's Carbon Fiber Pendant Necklace Sterling Silver 22"?
Need help with this 1933 by Esquire Men's Carbon Fiber Pendant Necklace Sterling Silver 22"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Rhodium Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 22 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Curb |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 22 in |
| Width | 11.5 mm |
| Height | 43 mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Curb |